UNI-T UT139C True RMS Rəqəmsal Multimetr
UNI-T UT139C True RMS rəqəmsal multimeter dəqiq ölçmələr üçün nəzərdə tutulmuşdur.
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
UNI-T UT139C True RMS Digital Multimeter 6000 sayımlı displey ilə AC/DC gərginlik, cərəyan, müqavimət, temperatur və NCV ölçür. Elektrikçilər üçün CAT III 600V təhlükəsizlik səviyyəsi ilə etibarlıdır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
UNİ-T ölçü çihazları
Model:
UNI-T
| Model | UT139C |
| Display Count | 6000 |
| DC Voltage | 600V ±(0.5%+2) |
| AC Voltage | 600V ±(0.8%+3) |
| DC/AC Current | 10A ±(0.7%+2)/(1%+3) |
| Resistance | 60MΩ |
| Capacitance | 99.99mF |
| Temperature | -40~1000℃ |
| Features | True RMS, NCV, LoZ |
Ölçülər və çəki
| Ölçü məlumatları mövcud deyil. |
Zəmanət məlumatları
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |
| Zəmanət məlumatları mövcud deyil. | |