Crown Power Planer CT14019X (Elektrikli Rəndə)
350x120x130 mm
2.8 kq
750 W gücündə Crown CT14019X elektrikli rəndə – taxta səthlərin hamarlaşdırılması üçün ideal.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Crown CT14019X elektrikli rəndə yüksək performanslı və etibarlı alətdir.750 W gücə malik bu alət, 82 mm genişliyi və 16000 rpm sürəti ilə taxta səthləri hamar və düzgün hazırlamaq üçün idealdır.
Ergonomik tutuş və təhlükəsizlik funksiyaları ilə peşəkar və ev istifadəsi üçün uyğundur.
Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
CT14019X
Çəki:
2.8 kq
Zəmanət:
1 il
| Rated Power | 750 W |
| Voltage | 220-230 V |
| Current | 3.4 A |
| No-load Speed | 16000 rpm |
| Planing Width | 82 |
| Planing Depth | 0-3 |
| Weight | 2.8 kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 350x120x130 mm |
| Çəki | 2.8 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |