Crown CT13571-115R 900W Bucaqlı daşlama maşını (Lagonda)
1.7 kq
900W yüksək sürətli 115 mm bucaqlı daşlama maşını (lagonda).
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Crown CT13571-115R 900W bucaqlı daşlama maşını (lagonda) 12000 rpm yüksək sürəti, vibrasiya azaldıcı sistemi və yumşaq başlama funksiyası ilə peşəkarlar üçün ən yaxşı seçimdir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
Crown
Çəki:
1.7 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated power | 900 W |
| Rated speed | 12000 min⁻¹ |
| Amperage at voltage 220-230 V | 3.9 A |
| Spindle thread | M14 |
| Max. Ø of cutting disc | 115 mm |
| Max. Ø of grinding disc | 115 mm |
| Max. Ø of rubber sanding plate | 115 mm |
| Max. Ø of circular wire brush | 75 mm |
| Max. Ø of cup wire brush | 75 mm |
| Weight | 1.71 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 1.7 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |