Crown CT13500-230S BMC 2200W Bucaqlı daşlama maşını (Lagonda)
5.8 kq
2200W güc, 230 mm disk + çamadan daxil professional bucaqlı daşlama maşını (lagonda).
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Crown CT13500-230S BMC 2200W bucaqlı daşlama maşını (lagonda) plastik çamadan (BMC) daxil olmaqla, 230 mm disk ilə ağır tikinti işləri üçün nəzərdə tutulub. Yumşaq başlama və dönən tutacaq ilə.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
Crown
Çəki:
5.8 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated power | 2200 W |
| Rated speed | 6600 min⁻¹ |
| Amperage at voltage 220-230 V | 10 A |
| Spindle thread | M14 |
| Max. Ø of cutting disc | 230 mm |
| Max. Ø of grinding disc | 230 mm |
| Weight | 5.8 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 5.8 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |