Crown CT13489-230S 2400W Bucaqlı daşlama maşını (Lagonda)
6.1 kq
2400W yumşaq başlama və dönən tutacaqlı 230 mm bucaqlı daşlama maşını (lagonda).
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Crown CT13489-230S 2400W bucaqlı daşlama maşını (lagonda) yumşaq başlama, dönən arxa tutacaq və 230 mm disk ilə sənaye və iri tikinti işləri üçün ən güclü variantlardan biridir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
Crown
Çəki:
6.1 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated power | 2400 W |
| Rated speed | 6500 min⁻¹ |
| Amperage at voltage 220-230 V | 11 A |
| Spindle thread | M14 |
| Max. Ø of cutting disc | 230 mm |
| Max. Ø of grinding disc | 230 mm |
| Weight | 6.1 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 6.1 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |