Bosch Professional GWS 7-115 Laqonda
1.9 kq
Bosch GWS 7-115, 720 W gücə malik və 115 mm disk ölçüsü ilə kompakt laqonda
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GWS 7-115, 720 W gücündə mühərrik və kompakt korpus quruluşu ilə yüksək nəzarət tələb edən kəsmə əməliyyatlarında istifadə olunur. 115 mm disk ölçüsü dar sahələrdə dəqiq işləməyə imkan verir. Alətin balanslı konstruksiyası və sabit dönmə sürəti metal emalı və montaj işlərində stabil performans təmin edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GWS 7-115
Çəki:
1.9 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated input power | 720 W |
| No load speed | 11000 rpm |
| Disc diameter | 115 mm |
| Weight | 1.9 kg |
| Grinding spindle thread | M14 |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 1.9 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |