Bosch Professional GWS 18V-8 Akkumulyatorlu Laqonda
1.6 kq
Bosch GWS 18V-8 18V akkumulyatorlu laqonda yüngül və balanslı dizaynı sayəsində kəsmə və səth yonma işlərini rahat və təhlükəsiz şəkildə yerinə yetirməyə imkan verir. 125 mm disk ölçüsü ilə peşəkar istifadə üçün etibarlı seçimdir.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GWS 18V-8 kompakt və güclü 18V akkumulyatorlu laqondadır. 800 W ekvivalent gücə malik brushless mühərriki sayəsində yüksək kəsmə performansı təmin edir. Yüngül konstruksiyası (1.6 kq, akkumulyatorsuz) uzun müddətli iş zamanı yorğunluğu minimuma endirir. Metal, daş və digər materialların kəsilməsi və səth emalı üçün peşəkar istifadə üçün nəzərdə tutulub.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GWS 18V-8
Çəki:
1.6 kq
Zəmanət:
1 İl
| Battery voltage | 18 V |
| No load speed | 11000 rpm |
| Disc diameter | 125 mm |
| Grinding spindle thread | M14 |
| Weight excl battery | 1.6 kg |
| Power equivalent | 800 W |
| Bore size | 22.23 mm |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 1.6 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |