Bosch Professional GWS 18V-11S Akkumulyatorlu Laqonda
1.7 kq
Bosch GWS 18V-11 S 1100 W ekvivalent gücə malik, sürət tənzimləmə funksiyalı professional 18V akkumulyatorlu laqondadır.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GWS 18V-11S çoxfunksiyalı 18V akkumulyatorlu laqondadır. 1100 W ekvivalent gücə malik mühərriki və 6 pilləli sürət tənzimləməsi sayəsində müxtəlif materiallarda optimal işləmə imkanı yaradır. Vibrasiya azaldıcı əlavə tutacaq uzun müddətli iş zamanı rahatlıq və nəzarət təmin edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GWS 18V-11S
Çəki:
1.7 kq
Zəmanət:
1 İl
| Battery voltage | 18 V |
| No load speed | 3000-9000 rpm |
| Disc diameter | 125 mm |
| Weight excl battery | 1.7 kg |
| Power equivalent | 1100 W |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 1.7 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |