Bosch Professional GWS 18V-10 Akkumulyatorlu Laqonda
2.1 kq
Bosch GWS 18V-10 1000 W ekvivalent gücə malik professional 18V akkumulyatorlu laqondadır. 125 mm disk ölçüsü ilə metal və daş materialların kəsilməsi üçün yüksək performans və etibarlılıq təmin edir.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GWS 18V-10 yüksək güclü 18V akkumulyatorlu laqondadır. 1000 W ekvivalent gücə malik BITURBO brushless mühərriki sayəsində ağır kəsmə işlərində stabil və yüksək performans təmin edir. KickBack Control və Drop Control təhlükəsizlik funksiyaları ilə istifadə zamanı maksimal nəzarət və qorunma təqdim edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GWS 18V-10
Çəki:
2.1 kq
Zəmanət:
1 İl
| Battery voltage | 18 V |
| No load speed | 9000 rpm |
| Disc diameter | 125 mm |
| Weight excl battery | 2.1 kg |
| Power equivalent | 1000 W |
| Grinding spindle thread | M14 |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 2.1 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |