Bosch Professional GWS 14-125S Laqonda
2.2 kq
Bosch GWS 14-125S, 1400 W gücə malik laqonda. 125 mm disk və yüksək dönmə sürəti ilə metal və sərt materialların kəsilməsi və cilalanması üçün hazırlanıb.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GWS 14-125S, 1400 W güclü mühərrik və 125 mm disk ölçüsü ilə metal, polad və digər sərt materiallarda peşəkar kəsmə və cilalama əməliyyatları üçün optimallaşdırılmışdır. Erqonomik və balanslı dizayn uzun müddət işləyərkən istifadəçi rahatlığını təmin edir. KickBack Stop və təhlükəsizlik qapaqları əməliyyat zamanı riskləri minimuma endirir. Bu alət sənaye, konstruksiya və montaj işləri üçün etibarlı və çox yönlü həll təqdim edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GWS 14-125S
Çəki:
2.2 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated input power | 1400 W |
| No load speed | 2800-11500 rpm |
| Disc diameter | 125 mm |
| Weight | 2.2 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 2.2 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |