Bosch Professional GWS 12-125S Laqonda
2.2 kq
Bosch GWS 12-125S, 1200 W gücə malik və 125 mm disk ölçüsü ilə sürət tənzimləməli laqonda.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GWS 12-125S, 1200 W gücündə mühərrik və elektron sürət tənzimləmə sistemi ilə nəzarətli kəsmə əməliyyatları üçün nəzərdə tutulur. 125 mm disk ölçüsü müxtəlif metal səthlərdə dəqiq işləməyə imkan verir. Sürət seçimi materiala uyğun iş rejiminin qurulmasını təmin edir, balanslı korpus isə stabil idarəetmə yaradır. Davamlı konstruksiya intensiv iş yüklərində etibarlı performans saxlayır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GWS 12-125S
Çəki:
2.2 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated input power | 1200 W |
| No load speed | 2800-11000 rpm |
| Disc diameter | 125 mm |
| Weight | 2.2 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 2.2 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |