Bosch Professional GTB 185-li Akkumulyatorlu Alçipan Drel
1.2 kq
Bosch Professional GTB 185-li 18V akkumulyatorlu alçipan drel, kompakt dizaynı və yüngül çəkisi ilə həm peşəkar ustalar, həm də evdə iş görən həvəskarlar üçün rahat və etibarlı həll təqdim edir.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GTB 185-li, 18V gücündə akkumulyatorlu alçipan drel, kompakt və balanslı dizaynı ilə uzun müddətli iş üçün komfort təmin edir. Yüksək fırlanma momenti və dəqiq sürət idarəsi sayəsində alçipan, taxta və digər yüngül materiallarda sürətli və etibarlı işləməyə imkan verir. Alət həm peşəkar işlər, həm də ev təmir layihələri üçün çevik və çox yönlü həll təklif edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
Bosch
Çəki:
1.2 kq
Zəmanət:
1 İl
| Brand | Bosch |
| Model | GTB 185-li |
| Voltage | 18 V |
| Max Torque | 35 Nm |
| No Load Speed | 0-400 / 0-1300 rpm |
| Chuck Type | Keyless |
| Chuck Capacity | 10 mm |
| Battery Type | Li-Ion |
| Weight | 1.2 kg |
| Dimensions | 270 x 70 x 210 mm |
| Functions | Drilling, Screwdriving |
| Accessories Included | 1 Battery, Charger, Carry Case |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 1.2 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |