Bosch Professional GDS 18V-1600H Akkumulyatorlu Zərbəli Vint Açan
3.0 kq
Bosch GDS 18V-1600H, 1600 Nm maksimum fırlanma momenti ilə sənaye və ağır peşəkar işlər üçün nəzərdə tutulmuş güclü akkumulyatorlu zərbəli vint açandır.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GDS 18V-1600H, BITURBO brushless mühərriki ilə ən ağır somu və vintləri sürətli və dəqiq şəkildə sökmək və quraşdırmaq imkanı verir. 1600 Nm maksimum fırlanma momenti ilə sənaye işlərində, konstruksiya və ağır texnika təmirində üstün performans göstərir. KickBack Control və Drop Control təhlükəsizlik sistemləri istifadə zamanı maksimal qorunma və rahatlıq təmin edir. Kompakt və balanslı dizayn uzun müddət yorulmadan işləməyə imkan verir, beləliklə həm peşəkar, həm də ağır sənaye işləri üçün etibarlı və çevik həll təqdim edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GDS 18V-1600H
Çəki:
3.0 kq
Zəmanət:
1 İl
| Battery voltage | 18 V |
| Max torque | 1600 Nm |
| Breakaway torque | 2200 Nm |
| Tool holder | 3/4 inch square |
| Weight excl battery | 3.0 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 3.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |