Bosch Professional GDS 18V-1050H Akkumulyatorlu Zərbəli Vint Açan
2.9 kq
Bosch GDS 18V-1050H, 1050 Nm maksimum fırlanma momenti ilə ağır sənaye və peşəkar işlər üçün nəzərdə tutulmuş akkumulyatorlu zərbəli vint açandır.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GDS 18V-1050H, BITURBO brushless mühərriki sayəsində ağır somu və vintləri sürətli və dəqiq şəkildə sökmək və quraşdırmaq imkanı verir. 1050 Nm maksimum fırlanma momenti ilə sənaye və peşəkar sahələrdə ən çətin işləri belə asanlaşdırır. KickBack Control və Drop Control funksiyaları istifadə zamanı təhlükəsizliyi maksimum səviyyəyə çıxarır. Kompakt və balanslı dizayn uzun müddət yorulmadan işləməyə imkan verir, beləliklə ağır işlər üçün etibarlı və çox yönlü həll təqdim edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GDS 18V-1050H
Çəki:
2.9 kq
Zəmanət:
1 İl
| Battery voltage | 18 V |
| Max torque | 1050 Nm |
| Breakaway torque | 1700 Nm |
| Tool holder | 3/4 inch square |
| Weight excl battery | 2.9 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 2.9 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |