Alevs E6013 – 4.0mm Qaynaq Elektrodu
4.0 x 400 x 4.0 mm
5.0 kq
Alevs E6013 4.0mm elektrodu – qalın materiallarda yüksək dayanıqlı qaynaq üçün nəzərdə tutulub.
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
4.0 x 400 mm ölçülü Alevs E6013 elektrodu, ağır sənaye işlərində və qalın mild steel konstruksiyalarda istifadəyə uyğundur. Yüksək cərəyanla işləyərək güclü və davamlı tikiş yaradır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
E6013 – 4.0
Çəki:
5.0 kq
| Model | E6013 |
| Size | 4.0 x 400 mm |
| Type | Mild Steel |
| Standard | AWS A5.1 E6013, EN ISO 2560-A: E43 13 A |
| Current Types | AC, DCEP, DCEN |
| Current Flat/Horizontal | 150-190 A |
| Current Vertical/Overhead | 130-170 A |
| Position | F, H, HF, OH, V |
| Package | 5 kg (~90 pcs) |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 4.0 x 400 x 4.0 mm |
| Çəki | 5.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |
| Zəmanət məlumatları mövcud deyil. | |