Akkumulyatorlu drel-vintaçan Bosch GSR 120-LI (06019F3000)
1.3 kq
Bosch GSR 120-LI akkumulyatorlu drel-vintaçan deşmə və vint bağlama işləri üçün nəzərdə tutulmuş 12V elektrik alətidir.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch GSR 120-LI (06019F3000) modeli akkumulyatorlu drel-vintaçan kateqoriyasına aid peşəkar elektrik alətidir. Qurğu ağac, metal və plastik səthlərdə deşmə və vint bağlama əməliyyatlarının icrası üçün istifadə olunur. 12V gərginlikli litium-ion akkumulyator texnologiyası sabit güc ötürülməsini və uzunmüddətli istifadəni təmin edir.İki pilləli sürət mexanizmi müxtəlif materiallara uyğun fırlanma sürətinin seçilməsinə imkan verir. Tork tənzimləmə sistemi vint bağlama zamanı materialın zədələnməsinin qarşısını alır. LED işıqlandırma zəif işıqlı mühitlərdə iş sahəsinin aydın görünməsini təmin edir. Kompakt ölçü və balanslaşdırılmış konstruksiya alətin rahat idarə olunmasına şərait yaradır.
Bosch GSR 120-LI montaj, texniki xidmət, təmir və gündəlik istifadə məqsədləri üçün uyğundur. Daşıma çantası və iki ədəd akkumulyatorla birlikdə təqdim olunur.
Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
Bosch
Çəki:
1.3 kq
Zəmanət:
1 İl
| Brand | Bosch |
| Model | GSR 120-LI |
| Product code | 06019F3000 |
| Tool type | Cordless Drill Driver |
| Voltage | 12V |
| Battery type | Lithium-Ion |
| Battery capacity | 2.0 Ah |
| Number of batteries | 2 |
| No load speed low | 0-380 rpm |
| No load speed high | 0-1300 rpm |
| Max torque soft | 14 Nm |
| Max torque hard | 30 Nm |
| Torque settings | 20 |
| Chuck type | Keyless |
| Chuck capacity | 10 mm |
| Max drilling wood | 20 mm |
| Max drilling steel | 10 mm |
| Weight with battery | 1.3 kg |
| Led light | 1 |
| Speed levels | 2 |
| Included case | 1 |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 1.3 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |